شرکت برنامه نویسی

چی شد که فلای اَپ فلای اَپ فلای اَپ شدیم...؟

راهی با مقصد

پرواز

شرکت فلای اپ در سال ۹۶ با هدف ارتقا و گسترش اپلیکیشن و برنامه نویسی تخصصی موبایل شروع به فعالیت کرد.

حساسیتی که فلای اپ برای انتخاب اعضای تیم خود صرف کرد، موجب شد که امروز بتوانیم تیم حرفه ای خود را به عنوان یکی از مهم ترین و برجسته ترین ویژگی های این مجموعه نام ببریم.

تعهد و جدیت که از مهم ترین ابزار ها برای رساندن تفکری به نام “فلای اپ ” به سوی هدف اصلی خود که چیزی جز “رضایت مشتری” نیست، هستند، در تمام بخش هایی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم، حتی تاثیری اندک بر روند کار و تحویل پروژه ها دارند، به وضوح دیده می شود.

متناسب با نام و نشانی که برای خود انتخاب کرده ایم، همیشه رویای پرواز و دغدغه کنار زدن محدودیت ها را در سر پرورانده ایم و در نهایت اینجاییم و پاسخ سوال ” چگونه بدون تعیین مرز و محدوده کار کنیم؟” را به همراه داریم.

“مالک یک اپلیکیشن اختصاصی برای کسب و کار خود باشید”

اپلیکیشن های فروشگاهی و آموزشی، پلی مستقیم و بدون واسطه بین عرضه کننده کالا یا خدمات و متقاضی است که به دو طرف امکان تعامل مستقیم و ارائه نظرات در قالب پیشنهاد یا انتقاد را می دهد.

فلای اپ در مسیر خود فراز و نشیب های زیادی به خود دیده و اتفاقاتی مانند کمبود یا حتی نبود “فضای کار اشتراکی” تا مشکلات مادی و بعضا معنوی همکاران خود را از سر گذرانده، اما در نهایت حاصل تک به تک مشکلات، تجربه ی بیشتر برای ما بود.

و حالا، مجموعه ی فلای اپ، با تکیه بر تیم جوان و با انگیزه، همراستا با دانش روز دنیا در حرکت است. ما در این مسیر به همراهی شما مفتخریم.

تیم درخشان ما

طراح گرافیک

محمدرضا میرزائی

گرافیست
مدیر عامل

محمد نیک فرجام

مدیرعامل
برنامه نویس اندروید

صادق پویا

برنامه نویس
برنامه نویس اندروید

آرین گل محمدی

برنامه نویس
طراح گرافیک

ناهید عبداللهی

گرافیست

محمد جواد یوسف پور

برنامه نویس سابق
طراح گرافیک

زهراسادات حسینی

گرافیست سابق

زینب جعفری

طراح سایت
تولید کننده محتوا

مهدیه ترابی

تولید محتوا
Call Now Button