چطور شد که

فلای اپ

شدیم…

راهی با مقصد

پرواز

شرکت فلای اپ در سال ۹۶ با هدف ارتقا و گسترش اپلیکیشن و برنامه نویسی تخصصی موبایل شروع به فعالیت کرد.

حساسیتی که فلای اپ برای انتخاب اعضای تیم خود صرف کرد، موجب شد که امروز بتوانیم تیم حرفه ای خود را به عنوان یکی از مهم ترین و برجسته ترین ویژگی های این مجموعه نام ببریم.

تعهد و جدیت که از مهم ترین ابزار ها برای رساندن تفکری به نام “فلای اپ ” به سوی هدف اصلی خود که چیزی جز “رضایت مشتری” نیست، هستند، در تمام بخش هایی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم، حتی تاثیری اندک بر روند کار و تحویل پروژه ها دارند، به وضوح دیده می شود.

متناسب با نام و نشانی که برای خود انتخاب کرده ایم، همیشه رویای پرواز و دغدغه کنار زدن محدودیت ها را در سر پرورانده ایم و در نهایت اینجاییم و پاسخ سوال ” چگونه بدون تعیین مرز و محدوده کار کنیم؟” را به همراه داریم.

“مالک یک اپلیکیشن اختصاصی برای کسب و کار خود باشید”

اپلیکیشن های فروشگاهی و آموزشی، پلی مستقیم و بدون واسطه بین عرضه کننده کالا یا خدمات و متقاضی است که به دو طرف امکان تعامل مستقیم و ارائه نظرات در قالب پیشنهاد یا انتقاد را می دهد.

فلای اپ در مسیر خود فراز و نشیب های زیادی به خود دیده و اتفاقاتی مانند کمبود یا حتی نبود “فضای کار اشتراکی” تا مشکلات مادی و بعضا معنوی همکاران خود را از سر گذرانده، اما در نهایت حاصل تک به تک مشکلات، تجربه ی بیشتر برای ما بود.

و حالا، مجموعه ی فلای اپ، با تکیه بر تیم جوان و با انگیزه، همراستا با دانش روز دنیا در حرکت است. ما در این مسیر به همراهی شما مفتخریم.

تیم درخشان ما

زهراسادات حسینی

طراح گرافیک
من یک طراحم که از نظر خودم خوش ذوقم،چون نتیجه کارم برام ازهرچیزی شیرین تره.علاوه بر طراحی دیجیتال در اوقات فراغت طراحی روی سفال ونقاشی کار میکنم .طراحی برای من یک تفریحه و هیچ وقت ازش خسته نمیشم

محمد نیک فرجام

مدیرعامل
من اصولا ادم تنبلیم که باعث میشه دنبال راحترین و بهترین مسیر باشم و از اون دسته از ادم هایی هستم که یا کاری رو شروع نمیکنم یا اگر شروع بکنم باید تا تهش برم.
عاشق یادگرفتن مبحث های مختلفم که باعث میشه توی کاری نمونم!

آرین گل محمدی

مدیرتیم فنی
یک برنامه نویس سینگل تسکی!باید یک کاری رو انجام بدم و تمومش کنم برم سراغ بعدی!

محمد جواد یوسف پور

برنامه نویس اندروید
یک برنامه نویس معمولی،که در کمال خونسردی کد میزنه! درون گرا و عاشق ورزش . همین: )

آخرین دیدگاه‌ها

Call Now Button