شکل جدید رقابت تو دنیای دیجیتالی رو دریاب

شاید تا یکسال پیش برای توضیح و اطلاع رسانی در موضوع مهم کسب و کار اینترنتی یا دیجیتال و به اصطلاح “دیجیتال مارکتینگ” ، نیاز داشتیم تا یک عالمه توضیحات رو بنویسیم و هزاران دلیل و مدرک براتون بیاریم. حتی با وجود رشد چشمگیر استارتاپ ها ، سایت ها و اپلیکیشن های فروشگاهی ، عده ای راه اندازی سایت یا اپلیکیشن شخصی خودشون رو بعید میدونستند !

اما الان حرف زدن درباره این موضوع کمی راحت تر شده ، اونم به دلیل مهمون ناخوانده ای بنام کرونا ! نکنه توام جزو اون دسته افراد بودی که با قرنطینه و تعطیلی کلی ضرر کردن و بدون هیچ درآمدی ، این دوران رو سپری کردی ؟ شاید تعداد کسب و کارهایی که نه تنها در این دوران ضرر نکردن ، بلکه از قبل هم بیشتر سود بردند قابل شمارش نباشه!  تنها دلیلشم اینه که از قبل ، روی بعد دیجیتال کسب و کارشون هم ، سرمایه گذاری کرده وبه دنیای رقابت دیجیتالی وارد شده بودند.

برای جا نموندن از رقابت دیجیتال باید چیکار کنیم؟

برای اینکه بتونی این بعد از کسب و کارت رو گسترش بدی به اهداف مشخص و برنامه ریزی احتیاج داری. شاید تا الان به این فکر افتاده باشی که خب ، داشتن یک بیزینس اکانت در یک رسانه جمعی ، برای تو و حرفه ات کافی و مناسب باشه . داشتن صرفا یک صفحه در رسانه ای مثل اینستاگرام ، ممکنه به افزایش درآمدت کمک کنه ولی تورو در همون سطح نگه میداره ، باعث رشد و پیشرفتت نمیشه و تورو به یک دسته از مخاطبان محدود میکنه !      

حتی برای به درآمد رسیدن توی اینستاگرام و رسانه های دیگه هم ، باید بتونی با توجه به نوع خدماتی که ارائه میکنی ، محتوای مناسب تولید کنی و دیزاین انحصاری ای داشته باشی که مخاطبت اون رو بپسنده. پس هیچوقت بدون داشتن اطلاعات لازم و کافی در این زمینه ، نمیتونی وارد فضای رقابت بشی.

اما چه زمانی این انقلاب از رویا بیرون میاد و به واقعیت نزدیک میشه ؟ زمانی که برای رسیدن به هدفت جایی بری که چندین بار قبل از تو این راه رو رفتن و قادر به گرفتن بهترین نتیجه ها هستند. جایی که تخصص و مهارت جزو شاخصه های اصلیشه و راه درست رو نشونت میده.

با گذاشتن یک دیدگاه کوچیک این پایین ، توی یک پیشرفت بزرگ سهیم شو.

, , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =

آخرین دیدگاه‌ها

آخرین دیدگاه‌ها

Call Now Button