دیجیتال مارکتینگ به زبان ساده.

دیجیتال مارکتینگ را به اینترنت و فضای دیجیتالی غالب امروز محدود نکنید. او جای پدربزرگِ پدربزرگِ شماست! رادیو که اختراع شد ، دیجیتال مارکتینگ نیز به شکل آفلاین ظهور کرد و هم گام با پیشرفت های تکنولوژی او نیز اَشکال مختلفی به خود گرفت. در تعریف عوام فهمی از این اصطلاح میگوییم : تمامی فعالیت هایی که برای تبلیغ و فروش محصولات و خدمات در فضای آنلاین و آفلاین با استفاده از ابزارهای دیجیتالی انجام میگیرد.

پس اگر به هر نحوی از آن استفاده نکرده ایم چه تفاوتی با غارنشینان داریم؟

 به یاد داشته باشید که هر روز زندگیتان با آنها سر و کار داشته اید ، دارید و خواهید داشت.اَشکال دیجیتال مارکتینگ را با فقط اوردن یک اسم اَزشان رها میکنیم و سراغ سخن مهم تری میرویم. به هر جا که رجوع کنید فقط در همین باره صحبت کرده اند ، ما وقت گرانبهای شما را با تکرار تلف نمیکنیم .اما به اعماق مطالب نفوذ میکنیم.

*بازایابی سوشال مدیا

*بازاریابی ایمیلی 

*بازاریابی درونگرا

*بازاریابی محتوا

*بازاریابی موتور های جستجو SEO ، SEM

*بهبود نرخ تبدیل CRO

*تبلیغات پرداخت به ازای کلیک PPC

*بازاریابی چریکی یا پارتیزانی

اگر در هر کسب و کاری روش بازاریابی صحیح را پیدا کنید با پرداخت هزینه ناچیز به هدف خود میرسید. شک نکنید که انتخاب روش درست یک مرحله بسیار مهم است.اما به این جمله پایبند باشید “همه تخم مرغ های خود را در یک سبد نچینید”. ممکن است برای کسب و کار شما چند روش پاسخگو باشد پس اگر از یک روش نتیجه نگرفتید خود را زیر سوال نبرید.

اگر خودمان را گول نزنیم امروزه ما تبدیل به جماعت سر به زیر شده ایم! اما نه آن سر به زیری که فکر میکنید. سرمان دائما در گوشی و تبلت است و بالا را نمیبینیم. برای این جماعت سر به زیر بیلبورد پاسخگو است یا تبلیغاتی که روی گوشی موبایل خود مشاهده میکنند؟از هزینه های زیاد تبلیغات در دنیای واقعی فرار کنید و به دنیای دیجیتال ، ترجیحا آنلاین ، پناه ببریید.

هر روشی را که انتخاب کنید بدون پادشاه ، یعنی محتوا ، آن هم محتوای قوی و باکیفیت، به نتیجه دلخواه نمی انجامد و زیر پای رقیبان له میشوید. الکی اسم آن را پادشاه نگذاشته اند و تولیدگنندگان محتوا نیز در سرتاسر دنیا بیکار نیستند! مخاطب خود را بشناسید، از احساساتش باخبر شوید ، روش بازاریابی دیجیتالی صحیح را انتخاب کنید و با محتوای قدرتمند به قلب او شلیک کنید.

 امروزه دو راه جلوی پای شما قرار داده اند ، در عصر دیجیتال رقابت کن یا ……

با گذاشتن یک دیدگاه کوچک این پایین ، در یک پیشرفت بزرگ سهیم شو.

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + شانزده =

آخرین دیدگاه‌ها

آخرین دیدگاه‌ها

Call Now Button