کار ما با تحویل پروژه به پایان نمیرسد!
مهم ترین نکته ای که از اول مسیر مدنظر فلای اپ قرار گرفت، مسئله پشتیبانی و حمایت همه جانبه از مشتری بود.تیم ما با آنالیز تمامی ابعاد پروسه ثبت سفارش، طراحی و تحویل به این نتیجه رسید که ضمانت و پشتیبانی پس از تحویل پروژه جزو مهم ترین نکاتی ست که باید در نظر گرفت.
مشتری ما علاوه بر تحویل سفارشی که مطابق نظرات و علایق شخصی خود و همچنین متناسب با دانش و تخصص روز دنیا طراحی شده، میتواند برای رفع هرگونه باگ، درخواست هر گونه بروزرسانی یا هر نوع کمک و مشاوره دیگر به فلای اپ مراجعه کند.در نهایت میتوان گفت شما با ثبت سفارش، عضوی همیشگی از فلای اپ و تیم فعال آن خواهید شد و میتوانید روی کمک تک تک ما حساب کنید 🙂
برای هر تشکیلاتی، ورود به فاز جدیدی از دنیای خرید و فروش، قطعا نگرانی های کوچک و سوال های بیشماری به همراه دارد و شاید مدیریت یک کسب و کار آنلاین در راستای کسب و کار سنتی نوعی ریسک تلقی شود.
پیدا کردن بهترین نماینده در جهت ارائه خدمات و طراحی، پیش بینی مقدار و نحوه پرداخت هزینه های احتمالی، چگونگی طراحی فضای کسب و کار آنلاین، چگونگی فعالیت و شیوه های بازاریابی در این عرصه و غیره چند نمونه از سوال هایی هستند که ممکن است در ابتدا در ذهن هر شخصی شکل بگیرد؛ اما فلای اپ اینجاست تا با کنار زدن تمامی ابهامات، چشم انداز مسیر درخشان و رو به قله ی پیش رو را به شما نشان دهد.
گروه مشاوره ی فلای اپ، با صرف زمان و حوصله ی کافی، به صورت اختصاصی و با توجه به شرایط شما، توضیحات مناسب ارائه داده و کمک میکند در این راه بهترین ها را در هر زمینه ای برای خود و فعالیت خود برگزینید.
شاید بزرگ ترین دغدغه و علامت سوال هر شخصی که قصد قدم گذاشتن در مسیر کسب و کار آنلاین را دارد، مبلغی است که باید برای رسیدن به نتیجه مورد نظر در نظر گرفت.
اولین جمله ای که در جواب این علامت سوال باید گفت این است که اجازه ندهید اعداد و ارقام متنوع موجب سردرگمی شما شود یا ترس از قیمت های به دور از ذهن از ادامه ی راه منصرفتان کند، زیرا ارتقا و بهبود شگفت انگیزی که شما از به روز کردن کسب و کار خود مشاهده خواهید کرد، قطعا ارزش سرمایه گذاری هرچند سنگین را دارد.
اما مجموعه فلای اپ، مشتری را الویت قرار داده و با در نظر گرفتن نگرانی ها و مشکلات احتمالی، با بررسی کامل خدمات و قیمت های ارائه شده همکاران فعال در این زمینه، مفتخر است که اقتصادی ترین پکیج های پرداخت با به روز ترین و کامل ترین خدمات را عرضه کند.
فیل جکسون، بازیکن حرفه ای سابق دنیای توپ و حلقه، معتقد است
قدرت تیم به توانایی هر فرد وابسته است و قدرت هر فرد به تیمش بستگی دارد.”
بر اساس همین اصل است که امروز ما قسمت اعظمی از اعتبار خود را وامدار تیم جوان و خلاق خود هستیم.
قدم های اولیه فلای اپ در راستای انتخاب افرادی برداشته شد که بتوانند از مرز های شعار جدا شوند و به مفهوم عمل برسند؛ در نتیجه تمامی بخش های مجموعه ما، چه قسمت هایی که مستقیما با مشتری ارتباط دارند، چه کسانی که پشت میز های خود مشغول فشردن دکمه های کیبورد هستند، جایگاه افراد ماهری ست که با آگاهی کامل از تازه ترین های دنیای کدنویسی، گرافیک و طراحی، تولید محتوا و بهینه سازی سایت، شیوه های بازاریابی و برخورد با مشتری و دیگر المان هایی که میتواند به طی کردن مسیر طراحی و عرضه سفارش مورد نظر متقاضی کمک کند، با تعهد و جدیت مشغول کار هستند.
Call Now Button