سفارش اپلیکیشن (اندروید و ios) + مشاوره رایگان

در دنیای دیجیتال امروزی، اپلیکیشن‌های موبایل به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده‌اند. برنامه‌های اندروید چه برای سرگرمی، چه بهره‌وری یا ارتباط، نحوه تعامل ما با دنیا را، متحول کرده‌اند. اگر ایده درخشانی برای درآمدزایی در فضای آنلاین دارید، اگر به دنبال طراحی یک بستر اختصاصی برای کسب و کار خود هستید که کنترل کامل آن را به دست داشته باشید یا در صدد راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی هستید، این مقاله شما را در روند سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید و ios خود راهنمایی می‌کند.

آغاز ارتباط از طریق تماس یا پر کردن فرم مشاوره

مدر این مرحله، الزامات پروژه خود را به وضوح تعریف کنید تا هدف، مخاطبان هدف، ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی را که برای اپلیکیشن یا وب‌سایت خود در نظر می‌گیرید را، شناسایی کنید. این به تیم توسعه فلای اپ کمک می‌کند تا دیدگاه شما را درک کند و راه‌حل‌های مناسب ارائه دهد؛ همچنین شما از تمامی جزئیات سفارش از قبیل هزینه، مدت زمان تحویل و ... باخبر خواهید شد.

در حالتی دیگر، کارفرمایان گرامی که فرآیند پروژه خود کاملاً آگاهی دارند با ارائه پروپوزال، از اطلاعات مورد نیاز خود مطلع خواهند شد.

بستن قرارداد

با بستن قرارداد، پروژه شما نهایی خواهد شد و قدم اولیه به سمت آغاز یک همکاری حرفه‌ای قدم برداشته خواهد ‌شد.

تحلیل پروژه توسط تیم فنی

در این مرحله با حضور تیم فنی و طراحی فلای اپ، تمامی نیازهای اپلیکیشن شما مشخص و متدهای صحیح برای اجرای آن انتخاب می‌شود.

ارسال طرح اولیه به کارفرما و دریافت تایید

طرح آماده شده توسط تیم فلای اپ، خدمت کارفرمای گرامی، جهت دریافت تایید ایشان، ارسال می‌شود؛ آغاز فرآیند تولید اپلیکیشن، نیازمند موفقیت‌آمیز بودن این مرحله است.

طراحی UI و UX

پس از تایید طرح اولیه، طراحی پروژه آغاز می‌شود؛ این مرحله شامل انتخاب رنگ‌ها، تایپوگرافی، آیکن‌‌ها و سایر عناصر بصری است.

آغاز کد نویسی

طراحی انتخاب و ترسیم شده‌، توسط برنامه‌نویسان فلای اپ، در بازه زمانی مشخص، پیاده‌سازی می‌شود.

تحویل نسخه اولیه (فرآیند دیباگ و بهینه‌سازی)

بعد از پیاده سازی پروژه، نسخه اولیه اپلیکیشن شما آماده است تا وارد فرآیند بهینه سازی، رفع باگ و نواقص شود؛ در این مرحله اطمینان حاصل می‌شود تا هیچ مشکلی در کارکرد اپلیکیشن نباشد.

تحلیل پروژه توسط تیم فنی

در این مرحله با حضور تیم فنی و طراحی فلای اپ، تمامی نیازهای اپلیکیشن شما مشخص و متدهای صحیح برای اجرای آن انتخاب می‌شود.

تحویل نسخه نهایی و آغاز پشتیبانی

پس از اینکه اپلیکیشن آماده فعالیت برای کاربران شد، با توجه به خواست کارفرما در فروشگاه‌های برنامه مختلف منتشر خواهد شد و تیم پشتیبانی فلای اپ در کنار شما خواهد بود.

آغاز فعالیت تیم دیجیتال مارکتینگ

بعد از انتشار پروژه، برای آغاز درآمدزایی و سوددهی، تیم دیجیتال مارکتینگ فلای اپ، آماده خدمت‌رسانی به کارفرمایان عزیز و گرامی است.

در نهایت

همکاری موفقیت‌آمیز، نیازمند ارتباط موثر، همکاری و درک متقابل است. با دنبال شدن مراحل ذکر شده در این صفحه، یک مشارکت موفق تضمین می‌شود که منجر به تولید اپلیکیشن‌های نوآورانه و کاربرپسند برای کسب‌وکارتان می‌شود؛ ارتباطات واضح، مشارکت فعال و بازخورد منظم و صادقانه، کلید دستیابی به اهداف پروژه شما و ارائه یک پروژه قابل توجه است.

هنگامی که تمامی پروسه های اولیه همکاری(مشاوره، بستن قرارداد و پرداخت اولیه) انجام می شود و ما مفتخر به همکاری با شما عزیزان می شویم، پروژه شما به صورت زیر استارت می خورد

به مشاوره نیاز دارید؟! کافی است تا در بخش پایین شماره تماس خود را وارد کنید.

مشاورین فلای اپ در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و یا از طریق لینک واتس آپ و برقراری تماس می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

جهت دریافت مشاوره شماره تلفن خود را وارد کنید