شرکت برنامه نویسی

چی شد که فلای اَپ فلای اَپ فلای اَپ شدیم...؟

راهی با مقصد

پرواز

شرکت فلای اپ در سال ۹۶ با هدف ارتقا و گسترش اپلیکیشن و برنامه نویسی تخصصی موبایل شروع به فعالیت کرد.

حساسیتی که فلای اپ برای انتخاب اعضای تیم خود صرف کرد، موجب شد که امروز بتوانیم تیم حرفه ای خود را به عنوان یکی از مهم ترین و برجسته ترین ویژگی های این مجموعه نام ببریم.

تعهد و جدیت که از مهم ترین ابزار ها برای رساندن تفکری به نام “فلای اپ ” به سوی هدف اصلی خود که چیزی جز “رضایت مشتری” نیست، هستند، در تمام بخش هایی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم، حتی تاثیری اندک بر روند کار و تحویل پروژه ها دارند، به وضوح دیده می شود.

متناسب با نام و نشانی که برای خود انتخاب کرده ایم، همیشه رویای پرواز و دغدغه کنار زدن محدودیت ها را در سر پرورانده ایم و در نهایت اینجاییم و پاسخ سوال ” چگونه بدون تعیین مرز و محدوده کار کنیم؟” را به همراه داریم.

“مالک یک اپلیکیشن اختصاصی برای کسب و کار خود باشید”

اپلیکیشن های فروشگاهی و آموزشی، پلی مستقیم و بدون واسطه بین عرضه کننده کالا یا خدمات و متقاضی است که به دو طرف امکان تعامل مستقیم و ارائه نظرات در قالب پیشنهاد یا انتقاد را می دهد.

فلای اپ در مسیر خود فراز و نشیب های زیادی به خود دیده و اتفاقاتی مانند کمبود یا حتی نبود “فضای کار اشتراکی” تا مشکلات مادی و بعضا معنوی همکاران خود را از سر گذرانده، اما در نهایت حاصل تک به تک مشکلات، تجربه ی بیشتر برای ما بود.

و حالا، مجموعه ی فلای اپ، با تکیه بر تیم جوان و با انگیزه، همراستا با دانش روز دنیا در حرکت است. ما در این مسیر به همراهی شما مفتخریم.

تیم درخشان ما

برنامه نویس ios

آرین گل محمدی

مدیر بخش موبایل
CEO

محمد نیک فرجام

مدیر ارشد اجرایی
سیعد امیری

سعید امیری

مدیر بخش وب

فاطمه حیدری

طراح تجربه کاربر
تولید کننده محتوا

مهدیه ترابی

برنامه نویس

محمد جواد یوسف پور

برنامه نویس

شهرزاد حاجی زاده

سئو و تولید محتوا

حنانه عامری

برنامه نویس

سید علیرضا نجاتی

برنامه نویس

آخرین دیدگاه‌ها

Call Now Button